Президент США Джо Байден сказав, що аргументація російського президента Володимира Путіна щодо вторгнення в Україну є «смішною», а рф вже програла цю війну.

Про це він заявив після тристороннього саміту з лідерами Японії і Південної Кореї, передає CNN.

«У цій війні росія вже програла. Початкова мета, про яку вона заявляла, не досягнута, це неможливо», – сказав Байден і назвав аргументацію путіна щодо вторгнення в Україну «смішною».

Президент США додав, що відсутність реакції на агресію рф могла б стати сигналом для Китаю щодо Тайваню.

«Уявіть, що могло б бути у разі відсутності реакції з нашого боку. Який би це стало сигналом для Китаю і для усього світу?», – зауважив він.

Також Байден зазначив, що війна росії в Україні – це «не лише європейська проблема», і нагадав, що «такого вторгнення не було з часів Другої світової війни».

Президент Сполучених Штатів Джо Байден неодноразово заявляв, що союзники України не “втомляться” підтримувати її в протистоянні російській повномасштабній агресії, а Київ “ніколи не буде” переможена РФ.

“Сумнівів бути не повинно: наша підтримка України не похитнеться, НАТО не буде розділеним, і в нас не настане втома. Жадоба й бажання Путіна до землі та влади зазнає невдачі – а любов українського народу до своєї країни візьме гору. Демократичні держави світу захищатимуть свої свободи сьогодні, завтра і завжди”, – наголосив американський президент.