Порохобот Юрій Гудименко з порошенківської “Демсокири” сказав, що вони зберуть мільйон людей, захоплять Офіс президента, урядовий квартал і аеропорти. І почнуть по всій країні когось “ловити” та влаштують “суд українського народу”.

Фантазії Гудименка треба віддати належне. Але в цілому – нормальні такі заклики у Петра Олексійовича в тусовці. Заклики до повалення конституційного ладу, до розправ. “Мирний протест”, так? Ну ну.

Поки ось таких злочинців (так, злочинців) не покарають згідно з буквою закону – порядку, миру, процвітання в Україні не буде.

Про це пише пише з місця подій телеграм канал Климено.Тайм. Надалі подаємо їх повідомлення в оригіналі. Повірте, сталося багато цікавого.

Згодом, під Офісом президента виступив екс-нардеп “Народного фронту” Андрій Левус. Каже, треба “вийти один раз”. Теж натякає на повалення влади. Закликає всіх приїжджати до Києва 24 серпня.

Левус, нагадаємо, займав 29 місце в списку “євросолідарності” Порошенка. Не пройшов. Народ не дав навіть такої мізерної підтримки, не вистачило.

Він – учасник “Самооборони Майдану”. Створив праворадикальне угруповання “Вільні люди” і всі 5 років влади Порошенка промишляв нею у справах тиску на суддів, рейдерських захопленнях та інших силових акціях, – пишуть журналісти.

Левус кричить: “не потрібно вірити в якісь вибори, вірити в електоральну логіку!”

Це прекрасно. Вони кажуть, що вибори не потрібні. Що група з декількох тисяч чоловік вправі диктувати як жити всій країні.

Як пише телеграм канал Київський Кейс: Абсурд мітингів Порошенка «ні капітуляції» в тому, що ці люди зараз виступають проти перемир’я, а після в соцмережах «ридають» коли гинуть наші солдати на Донбасі.

Другий абсурд, при правлінні Порошенка вони всі сиділи вдома, не вимагали у Порошенка офіційно оголосити Росії війну, а тепер всі прокинулися. Випадково чи за 200 гривень?

Мітинг під Офісом Президента проти перемир’я на Донбасі зібрав близько 1500 осіб і якось нудно все у них. Українці не хочуть війни і тільки частина з них намагаються підмінити поняття перемир’я і капітуляції.

До слова, сама акція після головних виступів не закінчилася.

Учасники під Офісом президента запалили фаєри і вирішили висуватися до будинку на Грушевського, де раніше жив Зеленський (зараз не живе). Кажуть, “сусіди передадуть”. Так, і будуть дуже “вдячні” вам за цю акцію, – додають від себе журналісти Клименко. Тайм.

Після будинку на Грушевського збираються виходити на Майдан:

“Сходимона Майдан, де все завжди починається і все завжди закінчується”.

В цілому ВСЯ акція просякнута погрозами перевороту у країні. Агресивна риторика, загрози. Загрози почати революцію вже 24 серпня.

“Закликаємо Службу безпеки України максимально детально вивчити всі відеоматеріали, всі заяви, запросити на допит тих, хто сьогодні наговорив на висунення звинувачення.Діяти треба чітко згідно норм закону. З цієї Африкою пора закінчувати, – підсумував канал сьогоднішню акцію.