За словами Качури, “Слузі народу” необхідні заступники голови фракції, які користуються повагою депутатів

Управлінська форма, яка є на сьогодні в парламентській фракції “Слуги народу” вже не працює, а отже потребує перезавантаження. Таку думку висловив нардеп СН Олександр Качура.

“Я вважаю, що потрібно боротися не з наслідками цих проблем (розбіжностями й конфліктами між депутатами й обласними штабами в партії – ред.), а з причинами. Тому що потрібно ходити не до депутатської групи “Довіра” за підтримкою і голосами, а потрібно ходити до своїх депутатів й у них отримувати довіру.

Та управлінська форма, яка є на сьогодні в нашій фракції – вона вже не працює. Якщо так далі піде – це означає, що у нас фракція просто не голосуватиме за необхідні рішення й не ухвалюватиме необхідних законопроєктів”, – сказав Качура.

За його словами, “Слузі народу” необхідні заступники голови фракції, які користуються повагою депутатів, якими вони керують. Разом з тим він вважає, що потрібна налагоджена комунікація й позиція кожного народного депутата з того чи іншого законопроєкту.

Виконавши ці вимоги, виборці знов побачать на табло Ради 226, 230, 240 і навіть 250 голосів від однієї депутатської фракції “Слуга народу”.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від партії “Слуга народу” Микола Галушко заявив, що покидає політсилу і додав, що йшов на вибори президента з Володимиром Зеленським з метою змінити політичну систему в Україні. Галушко також зазначив, що всі обіцянки про боротьбу з корупцією та елітами на місцях – просто слова.