Ввечері 11 березня ядерний американський бомбардувальник B-52 Stratofortress разом із винищувачами НАТО пролетів біля кордону із Росією. Зазначається, що він начебто відпрацював вихід на рубіж умовного пуску крилатих ракет у напрямку Санкт-Петербурга.

Про це повідомив віцепрем’єр та міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. Він сказав, що польські винищувачі знову супроводжували американський стратегічний бомбардувальник B-52 Stratofortress (“Стратосферна фортеця”).

Це важлива частина вправ щодо взаємодії. Разом ми дбаємо про безпеку східного флангу НАТО,
– мовиться у дописі міністра у твітері.

Його курс маршруту відстежував портал Flightradar, який дозволяє в режимі реального часу спостерігати на мапі за літаками в усьому світі. Відомо, що літак пролетів через країни Балтії, що межують із кордоном Росії.

Додамо, що раніше Владімір Путін оголосив про призупинення участі Росії у ДСНО. У США відреагували практично блискавично. До ЄС прилетіли відразу 4 стратегічні бомбардувальники B-52. Тепер вони перебуватимуть на авіабазі в Іспанії.

Згодом Путін заявив, що Росії хоче повернутися до обговорення ядерної зброї Франції та Великої Британії. Він пожалівся на НАТО, яке виявилося “військовим блоком, а не політичним”.

Тим часом у росіян справжня паніка. Російські телеграм-канали заявляють, що американський бомбардувальник B-52 Stratofortress нібито відпрацьовував тренувальні польоти з пуску ракет по Санкт-Петербургу.