Глава так званої Соціалістичної партії України Ілля Кива в ефірі телеканалу NewsOne розповів, як Петро Порошенко та Віталій Кличко проводили час під час Революції гідності восени 2013 – взимку 2014 років.

За його словами, учасники «євромайдану» ділилися на кілька категорій. Одна з них знаходилася «на барикадах в 40-градусні морози, з відмороженими пальцями» на вулицях Грушевського та вулиці Інститутській. Інша – в Будинку профспілок.

«Я побачив цей другий поверх (Будинку профспілок), де ходив п'яний Порошенко … Коли він виходив на вулицю бухий і ледве говорив. Я пам'ятаю бухого Кличко, і тоді воно все перемішалося в голові », – розповідає Кива.

Окрім того, Кива зазначає, що в нихбув раціон харучування трішки інший ніж у протестуючих, дорогий коньяк і ікра.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Користувачі неоднозначно відреагували на таку заяву, Киви. Хтось зазначив, що таке могло бути, хтось – що це передвиборча вигадка Киви, але тим не менше, були й такі, які критикували чинного президента.

Вчора ж президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко в середу вранці взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в центрі Києва.

"Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їхню пам’ять", – йдеться в повідомленні.

У церемонії також взяли участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Користувачі соціальних мереж, зазначають, що всі політики піаряться на жертвах майдану, і зазначать, що це трагедія Українського народу, і влада не має ні єдиного відношення та права казати, що ми разом перемогли, адже перемогли ті, хто віддав своє життя за те щоб інші змогли продовжити їхню справу, ті хто зараз в АТО не пускають агресора далі зазначених меж, перемогли ті, хто вірить в ідею, а не в гроші.

Окрім того, в  Євросоюзі нагадали, що імплементація Угоди про асоціацію є найкращим шляхом для подальшого спільного руху України і ЄС. Про це йдеться у повідомленні представництва Європейського Cоюзу в Україні у Facebook.

"21 листопада 2013 року розпочався Євромайдан, який є важливою віхою в сучасній історії Європи. Ми завжди пам'ятатимемо про вашу героїчну боротьбу за вашу гідність. Ми в Євросоюзі ніколи не забудемо ті драматичні події", – йдеться у повідомленні.

"Відтоді людські жертви, яких зазнала Україна, спонукають нас ще дужче вас підтримувати.

Ми переконані, що найкращим шляхом для подальшого спільного руху ЄС та України є повне впровадження Угоди про асоціацію, яка дала початок і стала одним із символів Євромайдану", – заявили у представництві.