Навколо Медведчука об'днуються антиукраїнські сили, переконаний Яценюк

Лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк не виключає реваншу проросійських сил в Україні. Про це він заявив в інтерв’ю Радіо НВ.

Політик наголосив, що наступні парламентські вибори, «можливо, навіть більш важливі, ніж президентські».

«Невідомо, хто буде президентом. В Америці ніхто не знав, що Трамп буде президентом. Бачите, як повернулося. І мало хто сподівався, що буде брекзіт. І я ще десятки можу таких прикладів навести. Тому подивимося, за кого проголосує український народ», – сказав Яценюк.

Водночас, наголосив лідер «Народного фронту», в жодному разі не можна допустити реваншу проросійських сил: «Це моя політична позиція». «Де вони можуть вчинити реванш? Спробують на президентських і точно будуть пробувати робити на парламентських виборах», – підкреслив він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Хто буде наступним прем'єр-міністром, яким буде склад Кабінету Міністрів і якою буде правляча коаліція – буде не менше визначальним, ніж те, хто виграє президентські вибори в 2019 році», – підкреслив Яценюк.

Зокрема, Яценюк згадав Віктора Медведчука: «Він себе дуже добре почуває в Україні, є безпосередньо не просто агентурою Росії. Це не рука, це не агентура. Це представник Путіна в Україні. Тобто, це представник агресора в Україні. І політична концентрація біля нього – це концентрація антиукраїнських сил». 

Окрім того, в тому ж інтерв'ю, Яценюк зробив ще одну заяву, де зазначив, що раніше в Україні найбільша корупція зосереджувалася в енергетиці.

"Не проводячи реформи в країні, не підвищуючи зарплати, не роблячи прозорість, не збільшуючи економічний ріст – ніколи не подолаєш корупцію. Повинна працювати схема покарання і заохочення", – сказав лідер партії "Народний фронт"

"Я дуже б хотів, щоби правоохоронна система і система органів боротьби з корупцією не перетворилася на те, на що перетворилося перше Національне антикорупційне бюро в Польщі", – сказав Арсеній Яценюк.