Чутки, щодо відставки прем’єра Шмигаля знову активно ширяться в кулуарах. Проте проти відставки дуже активно виступає олігарх Рінат Ахметов.

“Наше джерело повідомляє, що Ринат Ахметов категорично проти перезавантаження прем’єрського кейса. Такого «ручного» Прем’єра як Дениса Шмигаля наступного разу вже не вдасться «посадити» в крісло.

На даний момент в прем’єрському кейсі ситуативно і медійно беруть участь: Аваков (хоч його і засунули публічно), ЮВТ, Яценюк, Гройсман, Палиця, Саакашвілі (якщо грузинський кейс НЕ вигорить)”, – йдеться у повідомленні тг-каналу “Легітимний”.

А ось телегра-канал “Жещина с косой” в свою чергу, пише:

Колеги дають цікаву розкладку по стосункам Яценюка-Гройсмана і Порошенка.
У кулуарах вже давно ходять чутки, що прем’єрський кейс стане актуальним після місцевих виборів.

Наше джерело повідомляє, що Зеленський хоче увійти в Новий рік з новим урядом, але цього категорично не хоче, на даний момент головний інвестор Слуги народу Ринат Ахметов, який розуміє, що при перезавантаженні уряду йому в черговий раз доведеться добре «розщедриться» для просування «своїх» людей на потрібні місця.

Також, після недавнього інтерв’ю Богдана, стало відомо, зі слів телеграм-каналу “Легітимний”, що:

Арсеній Яценюк, дуже ревно віднісся до меседжу, який запустив екс-глава Офісу Президента Андрій Богдан, назвавши Володимира Гройсмана кращим Прем’єр-міністром України, а також назвав його кандидатом в президенти України.

Цей меседж про Гройсмана всі підхопили і розігнали. Яценюк недовго думаючи відновив свою піар кампанію з вихваляння себе, як кращого Прем’єра.

Так на Vox Ukraine вийшло замовне дослідження, в якому говориться, що після Євромайдан найбільш ефективно впроваджував реформи Кабмін Арсенія Яценюка.

Джерело вказує, що Яценюк і Гройсман на даний момент більше конкуренти, ніж партнери. Єдине що їх об’єднує, союз з Ахметовим, який допомагає їм медійними майданчиками.

Джерело доповнює, що їх політтехнологи самі «таємно», через посередників, замовляють антипіар компанії проти один одного.

Також Петро Порошенко не любить обох цих політиків, вважаючи їх політичною загрозою для себе і своєї партії (він багато разів їм пропонував увійти в ЄС-БПП, але вони відмовлялися, занадто «дешеві» умови пропонував Порошенко).

У «великих кабінетах» давно ходять чутки, що Денис Шмигаль скоро піде з поста ПМ, саме тому всі потенційні кандидати давно знаходяться на низькому старті.