Завершення 2022 року не означає припинення польської допомоги для України. Наступний рік буде роком перемоги.

Про це написав у Твіттері глава польського уряду Матеуш Моравецький, реагуючи на твіт Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з подякою для польського уряду і польського народу за передачу Україні чергової партії терміналів супутникового зв‘язку Starlink.

“Кінець року не є кінцем польської допомоги для України. Ми всі сподіваємося, що 2023 рік буде роком перемоги і миру!”,- написав Моравецький, прикріпляючи до твіту повідомлення глави українського уряду.

Як повідомлялось раніше, Україна отримала чергову партію терміналів супутникового зв‘язку Starlink від Польщі, які відправлять у «пункти незламності». Прем’єр-міністр Шмигаль повідомив, що дуже важливо, аби українці залишалися на зв’язку з близькими, а критична інфраструктура продовжувала працювати, попри найскладніші ситуації. Він подякував партнерам та друзям із Польщі, які підтримують Україну у боротьбі за свободу.

Також на Львівщину прибули 22 позашляховики та 20 квадрокоптерів, які польські лісівники передали українським воїнам.

 «Це не перша партія такої допомоги і будемо сподіватись, що матимемо продовження нашої плідної співпраці з лісівниками Польщі і в майбутньому. Загалом уже понад 140 автомобілів разом із сьогоднішніми, 40 дронів і 35 тепловізорів, тисячі тактичних комплектів одягу, взуття та іншої амуніції лісівники Львівщини передали ЗСУ у цьому році», – зазначив керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.