На Херсонщині рашисти після влучень по їх складам в істериці стріляють тим, що залишилося.

Після того, як українські військовослужбовці завдали кількох ударів по об’єктах російських окупантів у Новій Каховці Херсонської області, загарбники втратили велику кількість своїх РСЗВ. Про це у Facebook повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Росіяни після влучень по їхніх складах в істериці стріляють тим, що залишилося. Багато російських систем залпового вогню було знищено в Новій Каховці. Коли детонували, зокрема, і “Смерчі”, – заявив депутат.

Він наголосив, що Збройні сили України й далі вражають об’єкти супротивника на окупованих територіях.

“Тому, наприклад, Миколаїв вони обстрілюють із С-300, які насправді є протиповітряними ракетами. Б’ють в агонії і від безсилля. Від злості, що ЗСУ послідовно знищують тили у Херсонській області”, – зазначив Хлань.

Нагадаємо, 18 липня Хлань повідомляв про удар по складу боєприпасів окупантів у селищі Райське Новокаховської громади.

“Із самого ранку в Новокаховській громаді чути вибухи. Знову горять та детонують боєприпаси ворога. Салюти для хороших – мертвих – росіян, які вже ніколи не прокинуться”, – написав Хлань.

Згодом він уточнив, що удару було завдано по об’єкту противника в селищі Райське приблизно о 5.00. За словами Хланя, станом на 11.00 склад і далі детонував.