Депутат від партії “Слуга народу” Максим Бужанський на своїй сторінці в Facebook розповів, як проходив ранок середи у Верховній Раді.

Бужанський зазначив, що Ірина Геращенко разом з Святославом Вакарчуком влаштували цілу драму з приводу підпалу будинку Гонтарєвої.

“Ранок, середа. На трибуні звично стогне Ірина Геращенко. Поруч стоять товариші по партії, трохи нагадує похорон Андропова, але там було не так сумно і урочисто. І Ірині не давали слово. Тема драми – підпал ворогами революції будинку товариша Гонтаревої, який обурив весь світ і іноземних послів. Бажають їй здоров’я, висловлюють підтримку”, – розповів депутат.

Бужанський зазначив, що сьогодні був відсутній Петро Порошенко, і, судячи з усього, він підтримку Гонтарєвій не висловлює, від чого “стає сумно і сльози течуть по мандату”.

Бужанський іронізує, що пізніше почалася друга серія і підтягнувся “ленінський комсомол” – на трибуну вийшов “товариш Вакарчук”.

“Друга серія, підтягнувся ленінський комсомол. Замість Ірини Геращенко на трибуні волає товариш Вакарчук. Грубий, каже, кримінальний спосіб. Мабуть, буває ніжний кримінальний”, – додав Бужанський.

Українці веселяться під публікацією.

“Ну навіщо вже так ганьбитися?”