Найкраще про деталі розмови Віктора Медведчука і Владислава Суркова розкажуть тодішні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і президент Петро Порошенко. Про це написав у Facebook політичний активіст і експерт Михайло Чаплига.

“Знаєте, що найцікавіше у “вкиданні” запису з розмовою Медведчука і Суркова?! Найцікавіше – це роль Яценюка і Порошенка. Нагадаю, що громадяни Яценюк і Порошенко станом на 2014 рік займали посади прем’єр-міністра і президента, відповідно”, – поінформував експерт.

Чаплига нагадав, що на аудіозаписи люди, чиї голоси схожі на голос колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова і голос голови політради «опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука, обговорювали питання звільнення утримуваних осіб, покупки вугілля з ОРДЛО і поставок електроенергії з Росії в Україну і з України в Крим.

“Отже, про що йде мова? Звільнення утримуваних осіб, постачання вугілля з ОРДЛО на підконтрольну територію та імпорт електроенергії з Росії в Україну і з материкової частини України в АР Крим.

Google в допомогу! Як людина, яка не раз, не два і не двадцять п’ять разів займалася звільненням і поверненням наших співгромадян, скажу, що це справа Добра. І якщо Медведчук домігся звільнення людей – честь йому і хвала. Якщо Порошенко допоміг звільнити полонених – знімаю перед ним капелюх. Якби Яценюк хоч пальцем поворухнув, щоб врятувати наших хлопців – я б і його похвалив. Бо так справедливо”, – зазначив експерт.

Чаплига підкреслив, що закупівлі вугілля з ОРДЛО санкціонували тодішні прем’єр Арсеній Яценюк і президент Петро Порошенко.

“Вугілля. Вбиваєш в Google слова “вугілля”, “ОРДЛО”, “2014” і видає купу посилань на… Яценюка, Порошенка, тодішнього міністра енергетики та інших “можновладців”. Про Медведчука, до речі, інформації немає. 29 грудня 2014 року-президент Порошенко підтвердив закупівлю вугілля на території проведення АТО. “Ми дійсно будемо купувати в державних підприємств, у тому числі тих, які видобувають вугілля на тимчасово окупованій території…” – процитував екс-президента експерт.

Знаете, что самое интересное во «вбросе» записи с разговором Медведчука и Суркова?! Самое интересное – это роль Яценюка…

Опубликовано Михой Чаплыгой Пятница, 26 февраля 2021 г.

“До речі, Порошенко тоді ще сказав, що Україна домовилася про закупівлю вугілля в Росії”, – додав він.

“30 грудня 2014 – прем’єр Яценюк роз’яснив, як виглядає механізм закупівлі вугілля на непідконтрольному Донбасі – шахти перереєстровуються на підконтрольній території, реєструються в державних банках, оплата-за фактом поставок вугілля. “Я дуже хотів би, щоб ми обходилися вугіллям тільки із шахт, які підконтрольні Україні. Але вугілля марки “А” і “Т” видобувають винятно в тому вугільному басейні і на тих шахтах, зокрема державних, які під контролем російських бандитів”, – навів експерт цитату екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

Крім того, нагадав Чаплига, саме Порошенко і Яценюк офіційно погодилися на імпорт електроенергії з Росії і подальші поставки електрики в Крим.

“І що нового ми дізналися? І що тут сенсаційного? Все це ми давно читали. Хочете пред’явити? Починайте з Яценюка і Порошенка. Не, я просто за справедливість…” – уклав політичний активіст і експерт Михайло Чаплига.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.