Нещодавно віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко з’явився на балу журналу Viva зі своєю нареченою – телеведучою Оленою-Христиною Лебідь. Їх спільний знімок з’явився в “Інстаграм” програми “Світське життя”.

Зазначимо, що відносини з чиновником підтвердила і сама телеведуча під час прямого ефіру в Інстаграм.

“Ми з коханим на балу Viva. Ми з коханим танцюємо, але не п’ємо і не їмо. Тащусь по ньому не можу”, – сказала Олена-Христина, знімаючи на камеру себе і Розенка.

“Інтрига розкрита. Спасибі всім, хто бажає нам щастя і любові”, – констатував Розенко.

На відеозаписі парочка обіймається і кокетує один з одним. Розенко і раніше з’являвся в “Інстаграм” телеведучої, ось тільки його обличчя вона закривала смайликом.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Чиновник зокрема зізнався, що розлучився із дружиною. "Давайте не будемо про цей процес, бо життя є життя", – попросив він.

Його вже колишня дружина Оксана – помічниця нардепа Анатолія Гіршфельда. У них двоє дітей-студентів. Хоча Розенко насолоджується новим коханням уже з рік, Оксані досі важко говорити на цю тему. "Мені дуже боляче. Я коментар не буду давати. Вибачте", – каже вона.

Урядовець з'явився на невластивому для його посади світському заході, аби підтримати кохану. А познайомились закохані – у соцмережі. Олена-Христина каже, що просто не змогла встояти перед харизмою віце-прем'єра.