Журналісти Time понад два тижні провели з Володимиром Зеленським. Американський журнал присвятив обкладинку нового номера і статтю лідерству Президента України під час протистояння російській агресії, про це повідомляє журнал у Твітері.

Стаття називається How Zelensky leads – “Як Зеленський веде за собою”.

Усередині будівлі з Президентом та його командою, – йдеться в анонсі матеріалу.

Журналісти понад два тижні спостерігали, як глава держави та його головні радники переживають війну.

Ночами йому найважче, коли він лежить на своєму ліжку, у вухах стоїть виття сирен повітряної тривоги, а поруч із ним продовжує дзижчати телефон. На екрані телефону його обличчя виглядає як примара в темряві, а очі сканують повідомлення, які він не встиг прочитати вдень. Деякі від його дружини та дітей, багато від його радників, дещо від його військ, оточених у своїх бункерах, які знову і знову просять його дати більше зброї, щоби прорвати російську облогу, — йдеться у матеріалі.

У випуску – велике інтерв’ю Зеленського та репортаж про життя Офісу президента після початку війни. Матеріал підготував Саймон Шустер, а фотографії зробив Олександр Чекменьов.

Моє прохання стосувалося не просто можливості поставити запитання президенту. Я хотів побачити війну так, як переживають її він і його команда. Протягом двох тижнів у квітні мені дозволили це зробити у резиденції на Банковій, стежити за їхнім розпорядком і крутитися в кабінетах, де вони зараз живуть і працюють… Його місія (Зеленського) – зробити так, щоб вільний світ переживав цю війну так, як це переживає Україна: як питання власного виживання. Здається, йому це вдається, – пише журналіст Саймон Шустер.