Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив МВС розібратися з будівельними магазинами, в тому числі і гіпермаркетами “Епіцентр”, які порушили умови карантину.

Він наголосив, що тогрівля будівельними матеріалами була і залишається забороненою до 11 травня. Про це глава уряду сказав на засіданін Кабміну у понеділок, 4 травня.

Дозвіл на роботу будівельних гіпермаркетів включав у себе виключно торгівлю медичними виробами, засобами гігієни, засобами зв’язку. Це не була індульгенція, щоб продавати інші товари і наживатись на карантині”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що свого часу були дані чіткі роз’яснення, які саме товари можуть продаватись і які підрозділи таких магазинів можуть здійснювати торгівлю товарами першої необхідності.

“Торгівля будівельними матеріалами була заборонена і залишається забороненою до 11 травня. Те ж стосується і закладів харчування. Всі випадки порушень зараз перевіряються органами правопорядку, органами санітарно-епідеміологічної безпеки. … Невеликий магазин має працювати на рівних умовах з гіпермаркетами. Не має бути обраних”, – наголосив прем’єр.