Стало відомо, що депутат-підривник Батрин прийшов до тями в лікарні, його допитує поліція.

«Наскільки мені стало відомо з джерел, Сергій Батрин, незважаючи на численні поранення і важкий стан, вже прийшов до тями в Свалявській лікарні. Поки з ним проводять слідчі дії правоохоронці, а його палату від самосуду родичів поранених у сільраді села Керецьки охороняє поліція», — повідомив журналіст Віталій Глагола.

Депутата Керецьківської територіальної громади від «Слуги народу» Сергія Батрина могла «дістати несправедливість, яка творилася в селі».

Таку думку висловив колишній сільський голова Керецьків Михайло Маровді.

Він припустив, що причина «несправедливості» — нинішній голова сільради, який був обраний від забороненої ОПЗЖ.

«Нашого нинішнього голову через місяць після того, як він очолив раду, схопили на хабарі. Вже суди йдуть 3 роки. Потім його підозрювали в нецільовому використанні коштів. Загалом, там цілий букет кримінальних справ», — сказав ексголова сільради.

Крім того, Михайло Мировді підкреслив, що Мушка відмовився надати інформацію про рух коштів і про зарплати керівників сільради. Він також зазначив, що було розслідування про те, що нинішні керівники села також вкрали ВАЗи, які повинні були йти на фронт для наших бійців.

Водночас колишній сільський голова стверджує, що кримінальних справ на Мушку зараз багато. Він уточнив, що коли раніше Мушку схопили на хабарі, то не відсторонили від посади. Це сталося, незважаючи на те, що губернатор був у курсі всього і хотів вирішити це питання, але над Мушкою є «дах».

Він також сказав, що не може пояснити, чому Батрин вирішив підірвати гранати на сесійній залі. Хоча чоловік зазначив, що депутат завжди кликав його на сесії сільради, а цього разу цього не сталося.

«Саме на цю сесію він мене покликав чогось, напевно, пожалів мене, як і ще своїх двох друзів. Але, напевно, дістав його цей Мушка», — сказав він.