Під час пошуково-рятувальної операції в Дніпрі з-під завалів дістали тіло ще однієї загиблої дитини. На жаль, відомо вже про 4 вбитих Росією дітей під час атаки 14 січня.

За даними Кирила Тимошенка, дитину знайшли вранці 17 січня. Вона була на 4 поверсі багатоповерхівки.  За даними заступника глави Офісу Президента, станом на 10:08 17 січня загинула 41 особа, з них 4 дитини. 

Окрім того, травмовані 79 осіб, з них 16 дітей. Рятувальники змогли врятувати 39 людей, з них 6 дітей.  У Дніпрі досі триває рятувальна операція на місці ракетного удару по житловому будинку. Рятувальники розібрали вже 90% завалів, шукають ще 25 людей.  Про це розповів голова військової адміністрації Дніпропетровської області Валентин Резніченко. 

«Понад 63 години триває рятувальна операція у Дніпрі. На 90% розібрані уламки зруйнованого російською ракетою будинку. 39 людей врятовані, 40 – загинули. 79 поранених, з-поміж них 16-ро дітей. У лікарнях зараз 28 постраждалих, 10 – важкі. 25 мешканців будинку розшукуються», – прозвітував Резніченко.

Нагадаємо, 14 січня під час масованої атаки росіяни цілеспрямованим ракетним ударом зруйнували частину багатоповерхового будинку у Дніпрі. У Кремлі вчора вперше прокоментували свій воєнний злочин. 

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков прокоментував ракетний удар по житловому будинку у Дніпрі, внаслідок якого загинули десятки мирних українців.  Як він заявив на брифінгу, Росія нібито не б’є по житловій та соціальній інфраструктурі.  

«Російські збройні сили не завдають ударів по житлових будинках чи об’єктах соціальної інфраструктури. Удари завдаються по військових цілях, очевидних чи замаскованих. Ви самі бачили висновок деяких представників української сторони, де йшлося про те, що ця трагедія стала наслідком дії контрракети та протиповітряної оборони», – цитують Пєскова російські пропагандисти. Бази НАТО в багатоповерхівках – це вже щось новеньке.