Коли я пишу, що Порошенко не повинен отримати владу повторно, для мене це не питання виборів. Для мене це питання злочинів, які вчинив цей чоловік на президентській посаді за всі ці роки. Тому моя позиція проста – я не агітую за Зеленського, я агітую за правосуддя і справедливість. І роблю це вже п'ять років, починаючи з 2014 року.

Про це  розповів в Фейсбуці парламентарій Семен Семенченко.

Однак до мене все одно заходять люди і запитують, чому я не пишу нічого про Зеленського. Чому я «не викриваю» його як Порошенка. Моя відповідь, що п'ять років президентства Порошенка і 0 років президентства Зеленського – абсолютно різні речі – їх не влаштовує. Ок. Ви виборці. Я публічна особа. Згоден. Коментуватиму.

Яке моє ставлення до інформації, що «Зеленський – дезертир»? Що йому «відправлялися повiсткi в 2014 році» і він їх проігнорував? І що тепер генеральний штаб на чолі з Муженком провів перевірку і це встановив? Через п'ять років. Для мене це дуже серйозна справа. І правильно буде щоб Зеленський сам відповів на це питання для громадян України. 

А так як інформації від нього поки немає то у нас є тільки інформація Генштабу (яка повідомлена нам через лист Міноборони). Буду максимально відвертий. Я просто не знаю правда це чи ні. І справа навіть не в тому, що повідомляти зараз про те, що за п'ять років людині (яка не сходить з телеекранів) начебто не змогли доставити повістку – щонайменше дивно. Я не знаю правда це чи ні – через постійну брехню начальника генерального штабу і його представників. Тому й не можу коментувати це своїм виборцям. Приведу один простий приклад.

Коли Порошенко в 2015 році була потрібна брехня начальника Генерального штабу України Муженка для Мінських переговорів, той заявив.

Українські Збройні сили не б'ються з регулярними частинами Збройних сил Росії (фашистська держава, визнана Законом України від 20.02.18 країною-агресором).

 «На сьогодні у нас є факти участі російських військовослужбовців, громадян РФ в складі НВФ в бойових діях. Бойових дій з підрозділами регулярних військ російської армії ми не ведемо »Ще раз. Бойові дії. З регулярними частинами Російської Федерації. Ми. Не ведемо. Це генерал Муженко заявив в ході зустрічі з військовими аташе іноземних держав, акредитованих в Україні. У мене немає слів. Ні цензурних. Ні нецензурних. Тому коротко:

Розслідування ГПУ встановило: сили РФ під Іловайськом в серпнI 2014 складалися з дев'яти батальйонно – тактичних груп: 3500 особового складу, до 60 танків, до 320 БМД (БМП), до 60 гармат, до 45 мінометів і 5 ПТРК. І це тільки про сили РФ під Іловайськом!

Ще приклад? Будь ласка. Утравні 2015 року голова Державної Прикордонної Служби України Назаренко заявив, що в російських так званих «гумконвоях», які їдуть на окуповані території Донецької та Луганської областей немає зброї. Цитую: «Жодного разу факту перевезення зброї та боєприпасів в тих конвоях нами зафіксовано не було»

Ще приклад? Будь ласка. Радник Порошенко Бірюков. Президент України Петро Порошенко в 2015 попросив його вносити «сум'яття … і брехати-брехати, брехати» в соцмережах про реальну ситуацію в Дебальцеве.

Я вже давно не вірю жодному слову ні Муженку, ні Порошенку, ні Гелетею, ні Бірюкову, ні будь-кого з цієї зграї. Занадто багато злочинів. Занадто багато брехні. Занадто багато вони втрачають у випадку краху.

Саме тому я не хочу коментувати будь-які їх слова, довідки або дивитися сьогодні дебати Порошенка. Самого з собою. Я не хочу навіть дивитися на стадіон Олімпійський. Тому що на цьому стадіоні треба проводити не дебати. Там треба проводити відкритий суд по всіх злочинах цієї зграї. І я вірю, що рано чи пізно так і буде.