У випадку, якщо Володимир Зеленський таки стане президентом України, одну з найважливіших посад у його команді – пост глави Міністерства оборони може зайняти лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко. 

Таку свою думку висловив відомий український журналіст Дмитро Гордон в прямому ефірі одного з телеканалів нашої країни.

"Я поняття не маю про кадрові призначення, які зробить у випадку своєї перемоги Володимир Зеленський. У мене немає жодної інформації з цього приводу. Мені здається, що він сам поки не може відповісти на ці запитання. Єдине, що я думаю, що пост міністра Оборони може зайняти Анатолій Гриценко", – зазначив журналіст.

І на запитання телеведучої, чи ведуться такі переговори, Дмитро Гордон відповів, що переговори ведуться весь час.

До слова раніше, Дмитро Гордон висловився стосовно катавасії навколо передвиборчих дебатів і порадив Зеленському не йти на них.

«Я б на місці Володимира Зеленського не йшов би на дебати з Петром Порошенком, тому що з ним нема про що говорити. Порошенку ці дебати потрібні, щоб якось принизити Зеленського, виставити його в поганому світлі. Але навіть якщо дебати відбудуться – Порошенку це не вдасться. Тому що немає у Володимира Зеленського негативного бекграунду, а є молоде завзяття», – говорить Гордон.