У новому скликанні Верховної Ради екс-президент Петро Порошенко планує неофіційно координувати свою діяльність з Віктором Медведчуком – вони будуть з двох сторін протидіяти новому президенту. 

Таку думку в колонці для «Главреда» висловив політолог Олександр Кочетков, коментуючи попередні результати дострокових парламентських виборів. На його думку, у Порошенка з його кількістю голосів у Раді вже не буде можливості впливати на що-небудь. 

Проте, він буде мати трибуну, щоб критикувати нову владу. «А ще порохоботські ферми почнуть підхоплювати всі ці звинувачення і масово тиражувати.

Тобто, Порошенко безумовно поведе інформаційну війну проти Зеленського», – зазначив експерт.

«Також, неофіційно Петро Олексійович планує координувати свою діяльність з Віктором Медведчуком – вони з двох сторін будуть протидіяти новому президенту. У колишнього президента є узгоджений ще раніше, перед президентськими виборами, план, згідно з яким Петро Олексійович збирався бути президентом, лідер Українського вибору – спікером, а Юрій Бойко – прем'єром. 

Цей сценарій вони і будуть реалізовувати, будь-яким способом усуваючи Зеленського», – зазначив Він. 

Потрібно не забувати, що в партії Зеленського не хочуть платити гроші депутатам у конвертах. А також, вони хочуть, щоб було персональне голосування, в тому числі – кримінальна відповідальність за кнопкодавство, – зазначив експерт.

Зазначимо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко і голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук перебувають "в абсолютному діалозі" і "спілкуються вечорами".

Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу "1+1".

"Петро Олексійович (Порошенко) з екранів телевізорів говорить дуже правильні речі: ЄС, НАТО і так далі. Але я точно знаю, що вони в абсолютному діалозі з Медведчуком, вони спілкуються по вечорах, координуються і будуть це робити далі", – сказав прем'єр-міністр.

За словами Гройсмана, в цьому небезпека колишнього голови Адміністрації президента Віктора Медведчука.

Як відомо, 18 липня, за три дні до позачергових виборів до Верховної Ради, глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук провів в Санкт-Петербурзі зустріч зі своїм кумом, президентом РФ Володимиром Путіним.

Медведчук прибув до президента Росії, щоб “поділитися враженнями з приводу відвідин Європарламенту”, де він презентував свій так званий “мирний план” врегулювання ситуації на Донбасі, який передбачає прямий діалог з бойовиками.