Учасникам військових навчань Sea Breeze, які стартували в Чорному морі 28 червня, треба бути готовими до можливих провокацій Росії.

Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський. На його думку, “безумовно, провокації можливі”.

“Ми маємо бути готові до цього, я маю на увазі учасників навчань, Україну зокрема. Попри те, що Росія не спроможна сьогодні дати адекватну відповідь або створити конфлікт, як це виглядало з прикладом корабля Defender, але провести якісь провокації цілком природньо в її стилі”, – зазначив він.

Грабський висловив сумніви, що Росія “наважиться на якусь провокацію безпосередньо проти кораблів як України, так і кораблів країн-членів НАТО”.

“Але можливі провокації, розраховані на внутрішнього споживача. Адже, не маючи змоги нанести адекватний удар, будуть проводитися такі дії, які мають на меті показати саме росіянам, що Росія продовжує бути лідируючою державою в регіоні і готова відповісти на зазіхання імперіалістичних та натовських агресорів. Але не більше того”, – пояснив експерт.

Грабський додав, що Кремль може погрожувати, “але знову ж таки, повертаючись до класичного випадку з кораблем Defender, реально Росія не має чим відповісти, не має, що подати як дієвий засіб запобігання розширенню впливу НАТО на Чорному морі”.

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.