Ми можемо скільки завгодно глузувати з росіян у Куршевелі, але, на жаль, достатньо там і українців. І йдеться не лише про багатих людей, а й тих, хто має чи мав причетність до влади. 

Журналісти-розслідувачі “Української правди” розповіли про українську еліту, яка має нерухомість у Куршевелі. Також вони виявили одного з українських нардепів, який перебуває у розшуку в Україні. 
У розслідуванні вони показали розкішний білий позашляховик із українськими номерами. Згодом він під’їхав до шалі під назвою “Панда”. З цього транспортного засобу вийшли люди, що нагадували сестру Ігоря Коломойського Ларису Чорток, а також чоловіка Володимира. Вже наступного ранку журналісти-розслідувачі переконалися, що це подружжя Чертоков. 
Журналісти зазначили, що відпочиває у ній не лише сестра Коломойського. У січні та березні 2023 року поблизу шале було зафіксовано мікроавтобус Mercedes Viano. Але це ще не все. Щонайменше двічі до цієї шалі за зиму приїжджав син Коломойського Григорій. 
Інше відео показує Олександра Чортока, який приїжджає в ресторан. Він, власне, брат чоловіка сестри Ігоря Коломойського. 
Як з’ясувалося під час розслідування, по сусідству мешкає ще один український мільярдер. Йдеться про шале “Олександра”, розташоване через будинок від “Панди”. Відомо, що воно належить Андрію Веревському. Зверніть увагу, що Олександрою звуть дочка бізнесмена. 
Відомо, що Андрій Веревський займається аграрним бізнесом. У 2022 році він посів 16 місце у списку найбагатших українців. 
Журналісти зазначили, що під час повномасштабного вторгнення шале “Олександра” також не простоювало. На стоянці перед будинком одного з передноворічних вечорів припаркувалися одразу кілька автомобілів. На особливу увагу заслуговує сірий Mercedes, яким користується Андрій Веревський. Незабаром помітили біля шале і самого сина бізнесмена. 
Але це ще не все. Поблизу розташоване ще одне шале, зареєстроване на компанію Вікторії Тігіпко. Зауважимо, що його у 2019 році оцінили майже у 5 мільйонів євро. Цікаво, що сама Вікторія придбала нерухомість за 1 євро з огляду на те, що компанія мала боргів більш ніж на 6 мільйонів. 
Відомо також, що за 7 мільйонів євро у 2011 році апартаменти в одному з комплексів придбала родина одного із донецьких бізнесменів та банкірів Сергія Дядечка. 
Крім того, журналісти виявили, що у центрі Куршевеля є готель Grandes Alpes. Він, згідно з даними реєстрів Франції та Люксембургу, належить нашому земляку. Йдеться про керівника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепу. 
Під час розмов із журналістами раніше він заперечував, що володіє нерухомістю за кордоном. Цього разу зауважив, що був причетний до реконструкції, але вже понад рік не має жодного стосунку до цього готелю. Прямо із документами не встиг розібратися. 
Цікаво, що у селищі Межеу, неподалік Куршевеля, шале володіє колишня дружина народного депутата Ігоря Палиці Оксана. Журналісти нагадують, що він є соратником Ігорем Коломойським. 
Журналістам також вдалося зафіксувати фігуранта газової справи та колишнього народного депутата-втікача Олександра Онищенка. Нагадують розслідувачі, що в Україні він офіційно перебуває у розшуку. 
Після 8 березня гірськолижний курорт у французьких Альпах на Rolls-Royce з українськими номерами покинув голова правління “Укрнафтобуріння” Михайло Бакуненко. За інформацією джерел “УП” у правоохоронних органах, дії бізнесмена та компанії нині досліджуються на предмет підривної діяльності в Україні та завдання збитків державі. 
Очевидно, що такий відпочинок топ-чиновників та бізнесменів під час повномасштабної війни потребує детального розслідування та реакції зі сторони влади.