Олена Шуляк очолила партію «Слуга Народу». Таке рішення ухвалив партійний з‘їзд 15 листопада. Кандидатура Олени Шуляк була єдиною на цю посаду.

Депутат «Слуги Народу» Олександр Качура повідомив у своєму Телеграмі про те, що одразу після призначення, Олена Шуляк запропонувала створити нові вищі органи у партії:

1. Президію Політради для оперативного ухвалення рішень з поточних питань.

2. Дисциплінарну раду, яка розглядатиме питання «зашкварів» членів партії на всіх рівнях.

До слова, про те, що Олександр Корнієнко, який склав повноваження голови партії «Слуга Народу», щоб зосередитися на роботі в якості першого заступника спікера Верховної Ради України, пропонуватиме кандидатуру Олени Шуляк на посаду очільниці партії, було відомо давно.

«Одна з найактивніших членів нашої команди. Без перебільшення, Олена – боєць, відданий справі нашого Президента, його курсу на побудову сучасної України. Вона – досвідчений управлінець і вже політик, якому вдалося домогтися ухвалення низки важливих реформ та ініціатив», – заявив Олександр Корнієнко.

Як відомо, Олена Шуляк є заступницею голови депутатської фракції партії «Слуга Народу», заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Також вона є головою Координаційної ради з проблемних питань у містобудуванні.

До обрання у Раду тривалий час займалась підприємницькою діяльністю, була однією з 18 засновників Спілки українських підприємців, а також членкинею правління ГО «Офіс ефективного регулювання» (BRDO).

У 2014 році балотувалась до Київської міської ради, а в 2019 році обрана народною депутаткою від «Слуги Народу» і того ж року стала представницею Кабінету міністрів у Верховній Раді.

Зазначимо, що Олександр Корнієнко залишиться членом партії «Слуга Народу» та братиме активну участь у її житті.