Уже наступного тижня на засіданні парламенту можуть ухвалити рішення про масштабні кадрові зміни в міністерствах. Зокрема, на відставку може очікувати міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Про це повідомив один із народних депутатів України.

Відомо, що пленарні засідання заплановані на 23, 24 і 25 квітня, тож рішення щодо Лісового буде прийматися в ці дні.

Варто також підкреслити, що чутки про те, що у «Слузі народу» незадоволені роботою міністра освіти Оксена Лісового ширяться ще з минулого року.

Так, нардеп Віталій Безгін висловився стосовно Лісового, мовляв, «Гарний хлопець — не професія» і повідомив, що його визивали «на килим». У коментарях він додав, що у Лісового «повне небажання виконувати свою роботу».

Варто додати, що Рада також може відправити у відставку віцепрем’єр-міністра з відновлення Олександра Кубракова, віцепремʼєр-міністра з питань реінтеграції Ірину Верещук, міністра юстиції Дениса Малюську, міністра аграрної політики Миколу Сольського, одного з членів Рахункової палати. Під питанням звільнення Генпрокурора України Андрія Костіна.

«Депутатам офіційно скажуть у понеділок (наступного тижня заплановано три пленарних дні роботи ВРУ) щодо кадрових питань. У понеділок – фінально, коли повернеться прем’єр в Україну, ми про це дізнаємося. Називають декілька прізвищ», – повідомило джерело одного із ЗМІ.  

Ще одне джерело додало, що «по усім, крім Верещук, точно будуть голоси за відставку. По ній – питання. Від неї залежить. А замість Генпрокурора Костіна хочуть призначити голову ВЦА Одеси Олега Кіпера», – говорить депутат.