Заступник міністра оборони Ганна Маляр на брифінгу розповіла, що, за даними української розвідки, ворожі війська можуть спробувати піти в наступ у напрямку Запоріжжя і спробувати оточити підрозділи ЗСУ. Очільник області Олександр Старух упевнений, що цього не буде.

Про це він сказав на відео, яке оприлюднено у Телеграмі ЗОВА.

“Вірогідність наступу на Запоріжжя є завжди. Але у заяві Міноборони йшлося саме про те, що існує вірогідність наступу в Запорізькому напрямку й Великої Новосілки – це межа Запорізької та Донецької області. Але я переконаний, що наші хлопці готові до будь-якого наступу. Вже 134 дні наші сучасні запорозькі козаки дають гідну відсіч ворогу. Тому, якщо окупанти хочуть отримати по зубах – нехай наступають. Наразі ми не бачимо якихось великих скупчень, щоб ворог зміг проламати ті оборонні рубежі, які ми всі разом будуємо вже чотири місяці”, – сказав очільник регіону.

Також Старух зазначив, що в області вже є сотні кілометрів окопів та сотні взводних пунктів.

Зазначимо, що триває сто тридцять шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Про новини на фронті повідомляє Генштаб ЗСУ

На Волинському та Поліському напрямках для недопущення ведення розвідки прикордонних з Україною районів безпілотними літальними апаратами активізовано застосування комплексів радіоелектронної боротьби. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору республіки білорусь.

На Сіверському напрямку противник задіяв штурмову авіацію для удару неподалік Володимирівки Сумської області.

На Харківському напрямку тривають спроби ворога наблизитися до міста. Штурмовими діями противник намагався просунутись у напрямку Кочубеївка –  Дементіївка. Українські воїни відкинули окупантів на раніше зайняті позиції.

На напрямку Мале Веселе – Петрівка Сили оборони України  виявили та знешкодили розвідувальну групу противника.

На Словʼянському напрямку застосуванням артилерії окупанти намагаються створити сприятливі умови для подальшого просування у напрямку Ізюм – Словʼянськ. Ворожа армійська авіація завдала удару в районах населених пунктів Чепіль та Богородичне.

Всі спроби штурму  противника у напрямках Довгеньке – Краснопілля, Пасіка – Долина наші захисники успішно відбили. Ворог відійшов. Здійснив дистанційне мінування ділянки автомобільної дороги поблизу Великої Комишувахи.

На Донецькому напрямку ворог продовжив застосовувати наявні засоби вогневого ураження для обстрілів позицій Сил оборони та наближених до лінії зіткнення населених пунктів. Завдав ракетно-авіаційного удару неподалік Шумів.

Провів повітряну розвідку безпілотним літальним апаратом в районі Краматорська. Також загарбники здійснили безуспішну спробу штурмових дій на напрямку Золотарівка – Верхньокамʼянське. Влучним вогнем наші воїни змусили окупантів розбігтися по кущах в районі Золотарівки.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках продовжив обстріли позицій наших військ із мінометів, ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення. Зафіксовано авіаудари в районах Авдіївки та Новоандріївки.

Штурмовими діями ворог намагався покращити тактичне положення на напрямках Ясинувата – Авдіївка. Успіху не має, з втратами відійшов.

Безуспішною також виявилася спроба противника просунутися в районі Марʼїнки.

На Південнобузькому напрямку окупанти продовжують зосереджувати зусилля на обороні зайнятих позицій та стримуванні наявними вогневими засобами просування підрозділів Сил оборони вглиб тимчасово захопленої території.

Окупанти деморалізовані тотальним спротивом українського народу. Російському командуванню все важче поповнювати підрозділи, що зазнають втрат у розв’язаній ним безглуздій війні.