Приватну військову компанію Семена Семенченка “злив” правоохоронцям один з її колишніх учасників.

Про це йдеться в рішенні Печерського районного суду Києва.

За даними слідства, уродженець Баришівки Київської області з липня 2018 року по кінець листопада 2019 року був у складі незаконного збройного формування. Він добровільно вийшов з нього і написав заяву в правоохоронні органи в січні 2021 року.

Також повідомляється, що він розповів слідству про створення та роботу приватних військових компаній ТОВ “Донкорп Україна” і “Donbass Battalion corporation”, а також надав інформацію про активних членів ПВК.

З урахуванням того, що свідчення допомогли у викритті цього формування, Печерський райсуд звільнив чоловіка від відповідальності.

Додамо, що 26 березня Печерський суд Києва заарештував на два місяці, до 24 травня (без можливості внесення застави), ексдепутата Семена Семенченка у справі про створення незаконної приватної військової компанії (ПВК).

Семен Семенченко раніше заявив, що ніякої незаконної діяльності не вів, а ця справа – «провокація російських спецслужб, які ввели в оману СБУ»

Семенченко заявив, що ніякої незаконної діяльності не вів, а ця справа – «провокація російських спецслужб, які ввели в оману СБУ».

Перед тим суд також заарештував до 24 травня іншого фігуранта справи Євгена Шевченка.

Служба безпеки України ввечері 24 березня повідомила, а 25 березня надала додаткові деталі про діяльність так званої «приватної військової компанії». Організаторами у відомстві називають колишнього народного депутата Семена Семенченка та Євгена Шевченка, відомого як «агент НАБУ».

Їм інкримінують статтю 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань)