Новообраний нардеп від “Слуги народу” Давид Арахамія може очолити фракцію політсили, тому що у нього є відповідні для цього якості і досвід управління великою кількістю людей. Таку думку висловив глава виборчого штабу партії Олександр Корнієнко.

Так, відповідаючи на питання, чому політсила зупинила свій вибір на кандидатурі Арахамія, Корнієнко пояснив: “Він має відповідні якості для цього, він має досвід управління великою кількістю людей”.

За словами глави виборчого штабу “Слуги народу”, всі поточні кадрові пропозиції виходять від двох сторін – президента і партії.

“Є якесь бачення президента, тому що ми президентська партія, і є наш фідбек на це. Ця пропозиція в принципі було врегульовано з думкою президента, що це має бути людина з досвідом управління, комунікативний і мати достатній авторитет в своєму житті, щоб мати або отримати його у депутатів “, – зазначив Корнієнко.

Нагадаємо, що майбутні кадрові призначення в “Слузі народу” обговорювали під час тижневого навчання новообраних депутатів в Трускавці. Тоді стало відомо, що Арахамію висуватимуть на посаду голови фракції від “Слуги народу”.