Народному депутату Віктору Медведчуку, якого підозрюють у держзраді, загрожує до 15 років в’язниці. Кримінальні правопорушення, які йому інкримінуються, відносяться до особливо тяжких.

Про це заявив прокурор під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу нардепу.

Крім того, у нього можуть конфіскувати майно.

“Кримінальні правопорушення, які інкримінуються Медведчуку, відносяться до особливо тяжких, оскільки передбачають можливість покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна”, – заявив прокурор.

Зазначимо, Печерський районний суд Києва обирає Віктору Медведчуку запобіжний захід. Державне обвинувачення просить арештувати народного депутата до 10 липня.

Про це заявив прокурор під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу нардепу.

“Прошу застосувати щодо Медведчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 10 липня, визначити заставу у розмірі 300 млн 930 гривень”, – сказав він.

У разі застави парламентар має здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон та вдягнути електронний браслет.

Нагадаємо, Медведчуку і його соратнику по ОПЗЖ Тарасу Козаку оголосили підозру 11 травня.

За словами генерального прокурора Ірини Венедиктової, Медведчуку і Козаку повідомили про підозру за трьома епізодами. Серед них держзрада і замах на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.