Народний депутат від БПП Максим Єфімов підтвердив, що його оточення купило фірму, що володіє конгрессно-виставковим центром "Парковий" у Києві. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook., повідомляє Економічна правда.

"Бенефіціаром даного бізнесу виступила моя мама, Любов Єфімова. Право займатися операційною діяльністю з управління комплексом інвестор планує довірити міжнародній компанії з хорошою репутацією. Переговори з потенційними партнерами вже ведуться. І найближчим часом буде представлена ​​концепція розвитку унікального для України конгрессно-виставкового центру "Парковий", – повідомив Єфімов.

"Парковий" знаходиться у власності компанії "Амадеус Ко", яка належить британській Fineroad Business LLP.

Варто зазначити, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко прокоментувала цю інформацію, зауваживши, що "так цинічно відзначити річницю розстрілів Небесної сотні не вдалося ще нікому".

Тимошенко також заявила, що "відразу після виборів цей символ корупції, який виявився таким ласим що для Януковича, що для Порошенка, буде знесено. А кожен причетний до оборудок саджатиме там дерева, особисто проконтролюю".