У Печерському судді Віктору Медведчуку обирають запобіжний захід. Підтримати його прийшла свита однопартійців: Рабінович, Кива, Шуфрич, Бойко та інші.

За свою поведінку у суді партійці ОПЗЖ отримали зауваження від судді В’ячеслава Підпалого. Усе через те, що “шастали сюди-туди” під час виступу прокурорів.

Під час виступу другого прокурора у справі слово взяв суддя, перебивши його думку. Він перепросив вибачення і звернувся до депутатів. З іронією суддя Підпалий спитав, чи не хочуть нардепи, аби замість нього засідання вів Дмитро Разумков.

“Якщо ви не поважаєте суд, то що ви тут робите? Ви демонструєте усім телеканалам зневажливе ставлення як до суду, так і до суспільства”, – зазначив суддя.

Суддя присоромив нардепів через те, що вони ходили туди-сюди і спілкувалися між собою. На репліку судді одіозний Вадим Рабінович гаркнув, що вони виходили у туалет. Він з претензією перебив суддю і грубо спитав: “Можна нам у туалет виходити?”

На це суддя відповів, що ніхто немає права покидати залу суду без дозволу слідчого. На це слово взяв Юрій Бойко і попросив вибачення.

Втім, суддя сказав, що ставлення до суду вони вже показали, тому вибачатися перед судом не варто. Вибачення варто просити у суспільства.

Зазначимо, що Печерський районний суд Києва 13 травня обирає запобіжний захід народному депутату Віктору Медведчуку.

Раніше в Офісі Генпрокурора повідомили, що прокурор проситиме обрати Медведчуку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 300 млн грн.

Генпрокурор Ірина Венедіктова 11 травня підписала повідомлення про підозру народним депутатам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів у Криму.

Слідство вважає, що Медведчук, зокрема, домовлявся з державою-агресором для перереєстрації родовища “Глибока” в Чорному морі за 75 км від Феодосії і видобутку корисних копалин, які є національним ресурсом України.

Крім цього, Медведчука підозрюють у державній зраді (передача агресору секретної інформації про військовий підрозділ ЗСУ).

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.