Російський диктатор Володимир Путін збирається з візитом до Анкари. Про це повідомляє турецьке видання видання Dikgazete.

Зазначається, що візит Путіна тримається в секреті. Очікується, що лідери двох країн, в тому числі, обговорять широкий спектр питань та відвідають зону нищівних землетрусів на південному сході Туреччини.

Міністерства закордонних справ і посольства обох країн утрималися від надання будь-якої інформації про цей візит.

Водночас «Риа новости» повідомляє, що джерело в адміністрації президента Туреччини заявило, що у них немає інформації про підготовку візиту російського лідера Володимира Путіна до країни.

У Кремлі ж заявляють, що візит буде.

Зазначимо, президент Туреччини та російський диктатор 25 березня провели телефонну розмову.

Про це пише турецьке видання Hurriyet.

Відомо, під час телефонної розмови лідери обговорили кроки щодо покращення турецько-російських відносин та розвиток подій щодо російсько-української війни. Сторони також обговорювали «зернову угоду».

«Під час розмови Ердоган подякував путіну за його позитивне ставлення щодо продовження чорноморської ініціативи. Він заявив, що Туреччина надає важливого значення якнайшвидшому завершенню конфлікту між росією та Україною шляхом переговорів», – додають у виданні.

Нагадаємо, Туреччина цього місяця призупинила транзит до росії товарів, що підпадають під санкції Заходу. Уряд передав компаніям список заборонених іноземних товарів і доручив їм не переправляти їх до рф з 1 березня.