Після того, як у США наклали санкції на нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського, його виключили з фракції. Однак, як виявилось, причина такого рішення була зовсім іншою.

В інтерв’ю у програмі “Перехресний допит” нардепка від “Слуги народу” Євгенія Кравчук запевнила, що санкції США не є юридичною підставою для виключення із фракції. Нардепи нібито побачили проблему Дубінського в іншому.

За некомандну роботу (виключили з фракції ). Треба визнати, що таку свою позицію Олександр Дубінський і раніше висловлював – була доволі неприємна критика у бік свої колег, команди та уряду,– запевнила Кравчук.

За її словами, для багатьох нардепів у фракції саме поведінка Дубінського була аргументом, щоб підписатись за виключення. Мовиться про його дії після введення санкцій США. Зокрема, й те, що він відмовився виходити з фракції самостійно.

“Володимир Зеленський пропонував більш коректний варіант, щоб Дубінський сам вийшов із фракції і не треба було б влаштовувати цей цирк”, – сказала Кравчук.

Нардепка припустила, що Дубінський вже не повернеться у фракцію. Однак наголосила, що механізм для повернення існує – для цього потрібна його заява і 70% голосів нардепів.

Крім цього, вона розповіла про амбіції Дмитра Разумкова.

Я вчора недавно слухала в ефірі іншого члена РНБО, представника Арсена Авакова. Він сказав, що йому доказів було достатньо, тому я не думаю, що це причина. Така аргументація непереконлива. Мені складно коментувати дії іншого політика. Точно можу сказати, що кожен член РНБО має право не погодитися з якимось рішенням. Дійсно, це колегіальний орган, рішення приймається більшістю голосів, а вводиться в дію головою РНБО – президентом України, який і видає указ.

З юридичного погляду це (відсутність 2 голосів) ні на що не вплинуло. Чи викликало це запитання всередині команди? Так, викликало, але ми вже звикли, що у будь-який момент в когось може бути власна думка.

Ще й ролик вийшов у Разумкова зі словами “починаємо працювати”. Через це всі якось заговорили про його президентські амбіції.

Я вже думала, з чим це пов’язано. Логіка така, що Дмитро Олександрович (Разумков) відкрив публічну сторінку у фейсбуці. У такий спосіб хоче привернути увагу до цієї сторінки. Доволі вдалий маркетинговий хід. Я думаю, багато хто підписався на цю сторінку.

Ролик, який підірвав мережу, Разумков опублікував на своїй сторінці у фейсбуці. На відео видно, як він їде на автівці до будівлі парламенту. Далі він зайшов у сесійну залу, сів на крісло і сказав: “Добрий день!