Президент України Володимир Зеленський зробив те, чого Петро Порошенко не зміг – заблокував проросійські телеканали ZIK, “112 Україна” та NewsOne, які пов’язують з Віктором Медведчуком. Можливо, Порошенко просто не хотів цього робити, адже уклав так звану угоду.

Таку думку висловив журналіст Сергій Лещенко у своєму блозі “Чесна політика”. Він запевнив, що Порошенкові було вигідно, аби канали Медведчука працювали.

За словами Лещенка, “112 Україна” та NewsOne не були заборонені, але натомість працювали на користь Порошенка під час виборів президента у 2019 році.

Доходило до абсурду. Канал “112 Україна” одночасно включав в ефір Порошенка і його дружину з 2 різних передвиборчих заходів,– запевнив журналіст.

Як розповів Лещенко, у жовтні 2018 року Верховна Рада зверталась з вимогою накласти санкції на телеканали, однак Порошенко цього не зробив.

“Очолювана соратником Порошенка Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не скасувала ліцензії каналам навіть попри численні порушення та вимоги частини членів цього органу”, – додав журналіст.

Журналіст наголосив, що також під час президентства Порошенка підконтрольний йому Антимонопольний комітет дав важливий дозвіл структурам Медведчука. Їм дозволили взяти під свій контроль трубопровід для імпорту дизельного палива та мережу заправочних станцій “Роснефть”.

“Тому й не дивно, що Порошенко не воював з телевізійною імперією Медведчука”, – підсумував Лещенко.

Крім цього, він заявив, що Порошенко сприяв бізнесу Медведчука.

Підконтрольний тодішньому президентові Порошенку Антимонопольний комітет дав дозвіл структурам Медведчука взяти під свій контроль трубопровід для імпорту дизельного палива та мережу заправочних станцій “Роснефть”.

Порошенко не тільки сприяв бізнесу соратників Медведчука, але, як кажуть злі язики, міг навіть отримувати там свій інтерес. Тому й не дивно, що Порошенко не воював з телевізійною імперією Медведчука.

Він не наклав санкції за зверненням Верховної Ради у жовтні 2018 року. Очолювана соратником Порошенка Національна рада щодо телебачення не скасувала ліцензії каналам навіть попри численні порушення та вимоги частини членів цього органу.

Канали Медведчука працювали на Порошенка

Навпаки – Порошенко запропонував їм угоду. “112 Україна” та NewsOne не були заборонені, а ці канали натомість працювали на користь Порошенка під час виборів президента 2019 року.

Доходило до абсурду. Канал “112 Україна” одночасно включав в ефір Порошенка і його дружину з 2 різних передвиборчих заходів.