Отже, друзі.

– Я не знаю, що в голові цього кремлівського карлика: ризикне чи ні?

– Я не знаю, на яких напрямах буде можливе вторгнення. Пише Дмитро Ярош на своїй сторінці у фейсбук. Та додає:

– Я не знаю, як на можливе вторгнення відреагує Верховний Головнокомандувач і його команда.

Але, я знаю:

– Єдність українського народу забезпечить перемогу України.

– Довіра до Збройних Сил та Командування – запорука успішного опору агресіі Росії.

– Українські добровольці били, б’ють та будуть бити ворога всіма доступними методами і засобами, у цілковитому підпорядкуванні Командування ЗСУ.

– Українські патріоти не допустять зради Держави та здачі національних інтересів.

– Московська імперія здохне. Перемога буде за нами!

P.S. Будемо готуватися до гіршого – можливого імперського вторгнення, але надіятися будемо на краще – його не буде, а кремлівському старцю прийде капець. Скоро.

Наближаються свята… Сподіваюсь, що у кожного українця буде нагода їх добре відзначити і надихнутися на добрі справи.

Водночас господар Кремля традиційно називає російське вторгнення в Україну “внутрішньоукраїнським конфліктом”. Про це пише Дзеркало Тижня.

Президент Росії Владімір Путін в черговий раз поскаржився на застосування Україною ударного безпілотника “Байрактар” (Bayraktar) проти збройного угруповання “ДНР”, яке підтримує Кремль.

“Президент Росії зазначив, зокрема, що українська влада, порушуючи мінські домовленості, все більш явно робить ставку на силові методи, у тому числі використовуючи на Донбасі важкі озброєння та ударні безпілотні апарати”, – сказав Путін під час розмови з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо.

Він також наполягав на тому, що Україна має повно та безумовно “виконувати Мінські угоди”.

“Путін інформував Саулі Ніїністьо про підсумки переговорів з президентом США Джозефом Байденом з відеозв’язку 7 грудня 2021 року, а також дав принципові оцінки ситуації навколо України з акцентом на важливість повного та безумовного виконання Києвом мінського «Комплексу заходів», – додали в Кремлі у вівторок.

Після того, як напередодні Росія загрожувала військовою відповіддю на розширення НАТО на схід, Путін знову наголосив на необхідності невідкладного запуску переговорів із США та НАТО “для вироблення міжнародно-правових гарантій безпеки нашої країни, що виключають подальше просування альянсу на схід та розміщення загрозливих Росії систем зброї на території України та інших суміжних держав”.

Нагадаємо, 26 жовтня ЗСУ вперше застосували ударні дрони Bayraktar у зоні ООС. Збройними силами України було ухвалено рішення задіяти ударні безпілотники у відповідь на вогонь російських окупантів.

Наступного дня стурбованість застосуванням Україною безпілотника Bayraktar висловила Німеччина, пізніше до неї приєдналася і Франція. Водночас у посольстві США коментуючи використання безпілотника заявили, що риторика РФ про те, що ситуацію на Донбасі загострює Україна, не лише вводить в оману, а й загострює ескалацію напруженості.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник тоді різко відповів на втручання Німеччини у використання ЗСУ дронів Bayraktar, заявивши в коментарі редактору відділу політики німецького видання BILD Julian Röpcke, що уряд Німеччини має «замість висловлювати стурбованість драматичною ситуацією на окупованих територіях, подвоїти свої зусилля (…), щоб поставити Москву на місце».