Політика в Україні перетворилася на шоу-бізнес, саме завдяки Савіку Шустеру. Таку думку в ефірі телеканалу Ісландія висловив блогер та телеведучий Сергій Іванов.

При цьому, на думку Іванова, Савік Шустер не володіє інструментарієм сучасного журналіста та телеведучого і проводить свої телевізійні ефіри переважно за допомогою кількох фраз.

«Ні, ну, ну а ви?», – ось власне за що він отримує гроші», – вважає Сергій Іванов.

Блогер також зазначив, що саме завдяки токшоу Савіка Шустера електорально збанкрутілі вітчизняні політичні діячі мають можливість повертатися до великої політики, «відмиваючись» від скандалів минулого.

«Хто такий Шустер? Шустер не просто ведучий, який продає ефіри політикам. Шустер з’явився в Україні у 2005 році і саме він зробив наших політиків, які до цього крали потайки, особливо «не висовувались». Вони почали купувати у нього ці ефіри, брати ці абонементи і ставати справжніми рок-зірками», – зазначив блогер. У мережі зазначають, що таким “журналістам” не місце в Україні.

Ще раніше на своїй сторінці у фейсбук Іванов писав, що Розгром, який Зеленський влаштував медійникам Ахметова, зокрема Шустеру і Влащенко, свідчить про надзвичайно низький професійний рівень цих медіаперсон, невміння дискутувати та підсвідому звичку плазувати перед сильнішим.

“Це «дистанційні» пропагандисти, які завбачливо ховають язики в дупах щойно починається справжній баттл, ба більше, коли в хід ідуть аргументи порядку задокументованих даних про підготовку держперевороту, ці люди аргументам такого порядку просто не навчені попри свій поважний вік та досвід дефілювання перед телекамерами.

Говорячи простіше, Рінат купив не потужний медійний спецназ, а купу доісторичних мумій, які розсипаються при першому ж контакті з реальністю.

Ахметов – той чувак, який за всі гроші купує у бариг брендовану пальонку, не сумніваючись, що це оригінал, а потім дивується, чому слово «Гуччі» написано ієрогліфами”, – писав він.

Нагадаємо, під час пресмарафону Президент України Володимир Зеленський розкритикував журналіста Савіка Шустера за те, що той “служить олігархам та дестабілізовує ситуацію в Україні”.

Відповідаючи на питання Шустера Зеленський зазначив, що оточення Ріната Ахметова втягує його у війну проти України та президента.

“Ви можете не зі зла служити олігархам, Савіку, я вас не звинувачую, але ви служите. Ви виходите, говорите. Є багато маніпуляцій. Я вас не звинувачую, але ви є одним з дестабілізаторів в Україні. Ви берете одну тему, енергетичну – держава не закупила вугілля і т.п. Ви знаєте, що таке теплова генерація. Державі належить менше, ніж приватним структурам. Відповідальність за закупівлі лежить приватних структурах. Це повинна бути солідарна робота. Якщо я домовляюся на вищому рівні зі США, щоб припливло сюди 11 кораблів вугілля, якщо кажу, “нам давайте, а ДТЕК не давайте”. Оце називається “об’єднані зусилля”. Хоча ще вчора на вашому каналі я побачив: “Немає нічого”, “Не готові”, “Не закупили”. Це ж війна, важко домовитися про це вугілля. Воно ж раніше імпортувалося з Росії”, – висловився Зеленський.

Президент сказав, що розхитування ситуації всередині країни відбуваються у тому числі й завдяки Шустеру, як журналісту.

“Завдяки вам це теж відбувається – ось це розхитування постійне ситуації всередині нашої країни“, – сказав Зеленський.

Однак Шустер здивовано уточнив, яким чином він може бути причетний до дестабілізації ситуації в Україні.

“Завдяки засобам масової інформації. Тому що інформація доноситься до наших людей завдяки ЗМІ”,- зазначив президент. Пізніше ЗМІ повідомили, що Шустер одразу після розмови з президентом провів телефонну розмову з Ахметовим. В якій отримав на горіхи, бо не зміг виконати поставлене завдання, тобто дискредитувати президента своїми питаннями.