Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що чоловік “слуги народу” Анни Скороход на прізвище Алякін погрожував народним депутатам України.

Про це він розповів у кулуарах Ради.

“Ми побачили зараз ризики, він залякував деяких депутатів, вони до мене особисто підходили. До НАБУ надішлють заяви, нехай цим займається НАБУ”, – сказав Арахамія.

Глава фракці зазначив, що знав про існування цієї людини, але не міг подумати, що у народної депутатки є з нею стосунки.

“Я знав що є така людина, яка дуже стрьомно виглядає, ну реально, яка є в розшуку в Російській Федерації. Він погрожував депутатам у профільному комітеті, я не буду вам казати прізвища”, – розповів Арахамія.

Також Арахамія відмовився розголошувати прізвища депутатів, щоб їх захистити, бо Алякін належить до кримінального кола.

“Я не хочу нікого підставляти, розумієте. Зараз будемо просити охорону надавати кожному члену комітету”, – додав Арахамія.

Нагадаємо, що Олексія Алякіна, який є цивільним чоловіком депутатки Анни Скороход, затримали вранці 14 листопада через розшук у Росії.

“О 10 годині ранку на розі вулиць Пилипа Орлика та Інститутської затриманий працівниками департаменту карного розшуку Нацполіції”, – розповідає адвокат Сергій Тарасюк.