Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що чоловік “слуги народу” Анни Скороход на прізвище Алякін погрожував народним депутатам України.

Про це він розповів у кулуарах Ради.

“Ми побачили зараз ризики, він залякував деяких депутатів, вони до мене особисто підходили. До НАБУ надішлють заяви, нехай цим займається НАБУ”, – сказав Арахамія.

Глава фракці зазначив, що знав про існування цієї людини, але не міг подумати, що у народної депутатки є з нею стосунки.

“Я знав що є така людина, яка дуже стрьомно виглядає, ну реально, яка є в розшуку в Російській Федерації. Він погрожував депутатам у профільному комітеті, я не буду вам казати прізвища”, – розповів Арахамія.Також Арахамія відмовився розголошувати прізвища депутатів, щоб їх захистити, бо Алякін належить до кримінального кола.

“Я не хочу нікого підставляти, розумієте. Зараз будемо просити охорону надавати кожному члену комітету”, – додав Арахамія.

Нагадаємо, що Олексія Алякіна, який є цивільним чоловіком депутатки Анни Скороход, затримали вранці 14 листопада через розшук у Росії.

“О 10 годині ранку на розі вулиць Пилипа Орлика та Інститутської затриманий працівниками департаменту карного розшуку Нацполіції”, – розповідає адвокат Сергій Тарасюк.