Стало відомо, що може змусити США змінити свою позицію і розглянути відправку військ в Україну.

Про це повідомив політичний аналітик, політтехнолог та іміджмейкер Олександр Кочетков.

Він пояснив, що Європа поступово розуміє масштаби і наслідки російського вторгнення в Україну.

«Там починають усвідомлювати, що вони наступні. Демонстрація по російському телебаченню мостів у Німеччині, які Росія може атакувати, — це не тільки жарти та блеф. Це цілком можливо. Тому в Європі розуміють, що не можна дати програти Україні. Якщо, не дай Боже, це станеться (зараз підстав стверджувати це немає), якщо Росія зможе наступати достатньо стрімко, то треба її зупиняти. І тут натівські сили, але не від НАТО, а від певних країн, якраз і будуть потрібні», — пояснив експерт.

Він вважає, що ті маневри, які вони зараз проводять із новими членами НАТО, зокрема, мають на меті перевірити логістику та можливості перекидання великих підрозділів збройних сил окремих країн Європи достатньо швидко. Це перевіряється на випадок того, що, якщо знадобиться, ці сили опиняться в Україні достатньо швидко.

Він наголосив, якщо відбудеться захід військ НАТО в Україну, і це буде мати успіх, США просто не зможуть лишатися осторонь.

«Адже якщо американські партнери, але менші за потужністю, діють більш рішуче, Штати будуть змушені теж за ними зайти в Україну, щоб не втратити позицію лідера серед країн НАТО. Тож усе залежить від того, що буде відбуватися в Україні», — додав експерт.