Україні потрібен повноцінний повітряний щит. Про це Президент Володимир Зеленський написав у Телеграмі.

“Україні потрібен повноцінний повітряний щит – лише так можна перемогти російський ракетний терор. Ми вже показали, що можемо збивати навіть ті російські ракети, якими терористи особливо хвалилися”, – зазначив Зеленський.

Президент зауважив, що завдяки допомозі партнерів і наданим Україні системам ППО захисники неба врятували тисячі життів.

“Але для всієї нашої території, для всіх наших міст і громад, потрібно більше систем протиповітряної оборони. Світ не повинен звикнути до російського терору – потрібно перемогти терор. І це можливо”, – заявив Зеленський.

РФ намагається налагодити та збільшити обсяги виробництва будь-якого озброєння, особливо БПЛА і ракет.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає кореспондент Укрінформу.

«Загалом широкомасштабна війна показує, що як би ми не говорили, що у РФ немає високоточної зброї, але насправді це війна технологій. І щодо вдосконалення, нарощування тут є одне таке маленьке застереження для нас – що вони (росіяни – ред.) намагаються налагодити і збільшити обсяги виробництва будь-якого озброєння, особливо БПЛА, артилерійських боєприпасів і, звичайно, ракет», – сказав він.

Представник ГУР зазначив, що зараз всі зусилля і українських урядових структур, і воєнної розвідки України спрямовані на те, щоб перекрити канали постачання до Росії іноземних компонентів для виробництва зброї.

«До речі, це працює. По деяких видах озброєння, по тих же високоточних ракетах, ми бачимо результат. Ми бачимо результат за рахунок того, що припиняється постачання іноземних компонентів. РФ намагається замінити їх своїми аналогами, але точність і ефективність цієї зброї вже менша, ніж це було на самому початку», – запевнив він.

Скібіцький також зауважив, що плани росіян щодо війни в Україні не змінилися.