У ході боїв із російськими окупантами загинув боєць 10-ї гірничо-штурмової бригади «Едельвейс», 25-річний Іван Солтисік, який самовіддано віддав своє життя за Україну.

Захисник з Івано-Франківська був майстром змішаних єдиноборств та кандидатом у майстри спорту з боксу. Трагедія сталася 7 листопада.

Відомо, що до повномасштабної війни з листопада 2019-го до лютого 2021 року Іван проходив службу в комендантському зводі територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області.

З дитинства Іван займався різними єдиноборствами, отримав звання кандидата у майстри спорту з боксу. За час проходження служби став чемпіоном Служби судової охорони з рукопашного бою, неодноразовим призером та учасником змагань зі змішаних єдиноборств.

А першого дня повномасштабного вторгнення російських окупантів, 24 лютого 2022 року, Солтисік приєднався до Збройних сил України. Воював у складі 10-ї гірничо-штурмової бригади «Едельвейс», яка брала участь у боях за Київ, відрізала супротивника на Житомирській трасі та звільнила низку населених пунктів.

Потім бійці «Едельвейс» перебазувалися до Донецької області та виконували бойові завдання у найгарячіших точках Донбасу. На жаль, 7 листопада під час чергового зіткнення із російськими окупантами Солтисік загинув. А 15 листопада Іванові мало виповнитися 26 років.

«Сьогодні важкий день, згадуємо Івана Солтисіка, як справжнього героя, воїна, розвідника та патріота України. Іван завжди був тим, хто тиснув руку з усмішкою та щирим словом, мудрим хлопцем, який завжди прагнув перемоги та незалежності нашої держави», – написав військовий Назар Кішак, який знав Івана.