Збройним силам України не обов’язково заходити до самого Мелітополя. Достатньо буде взяти його в кліщі та обрізати логістичні шляхи постачання окупаційних військ. 

Про це в ефірі одного з українських ЗМІ розповів військовий експерт Павло Нарожний. 

За його словами, Мелітополь є ключовим містом у контексті військової логістики окупантів. Перший крок на шляху до звільнення Мелітополя – взяття Токмака. 

«Токмак, він знаходиться на перехресті кількох доріг, і він є таким ключовим вузлом логістичним. Тобто коли ми дійдемо до Токмака, далі буде пряма дорога вже на Мелітополь. Мелітополь так само знаходиться на роздоріжжі — там кілька доріг перехрещуємося, і нам не обов’язково братиме Мелітополь, ми можемо обійти Мелітополь, взяти його у кліщі», — каже військовий експерт. 

За його словами, у випадку з Мелітополем його можна оточити, як і Бахмут, як те, що зараз відбувається в Бахмуті. 

«Він важливий з логістичного погляду, тобто треба мати контроль над цими логістичними шляхами», — каже Павло Нарожний. 

Додамо, що сили оборони за тиждень звільнили 3 кв. км на південному фланзі біля Бахмута Донецької області. Водночас окупанти намагаються вибити українських захисників із зайнятих позицій на північних околицях міста. Як розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, що стосується Бахмутського напрямку, то новини зараз ідуть щодо південного флангу й північного. Якщо дивитися на карту, то це схоже дещо на підкову довкола Бахмута.