Новопризначений заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос запевнив, що буде жорстко припиняти й карати випадки корупції і розкрадання в оборонній сфері та армії України.

Екс-кандидата у президенти та заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергія Кривоноса призначили заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони України   Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським . На цій посаді він буде безпосередньо опікуватися питаннями переозброєння ЗСУ та інших військових формувань, питаннями військово-технічного співробітництва і питаннями взаємодії з НАТО.

Новоспечений працівник оборонного відомства Сергій Кривонос запевнив, що вже має план дій щодо захисту України. Він розповів про програму "П'ять кроків до перемоги", яка нібито в короткі терміни дозволить зробити Україну ще сильнішою, більш згуртованою і майже унеможливить старання Росії проявляти агресію на території нашої країни.

Що стосується роботи з реформування оборонної промисловості… Я докладу максимум зусиль, щоби зробити неможливими прояви корупції, мародерства в армії. І ті підлі щури, які намагалися або намагаються розкрасти армію, розікрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані,– сказав він.

Додамо, що секретар РНБО Олександр Турчинов переконаний, що його новий заступник Сергій Кривонос буде ефективно працювати у відомстві, адже має досвід з передової Донбасу і знання щодо потреб військових.

"Як кадровий офіцер та заступник командувача Сил спеціальних операцій Кривонос знає потреби ЗСУ не з інтернету та соціальних мереж, а з окопів передової, де він захищав країну в найбільш небезпечні часи російської агресії проти нашої держави", – сказав Турчинов.

Досвід та життєва позиція Кривоноса мають дозволити йому ефективно працювати над забезпеченням Збройних сил й інших військових формувань сучасною зброєю, військовою технікою, сприяти проведенню реформ в оборонно-промисловому комплексі та забезпечувати військово-технічне співробітництво з партнерами.

Турчинов також назвав головне завдання для свого заступника.

"Не менш важливим завданням для полковника Кривоноса буде знищення будь-якої корупційної складової під час виконання державного оборонного замовлення і забезпечення матеріально-технічних потреб нашої армії та інших силових структур", – наголосив очільник РНБО.