Давид Арахамія заявив, що фракція Слуга народу планує провести ротацію депутатів в профільних комітетах Верховної Ради.

За його словами, крім Богдана Яременка, посади в комітетах втратять також кілька інших осіб.

«Ми хочемо ще кілька ротацій в комітетах зробити … За результатами голосування вчора. Ні, це не „а-та-та“. У нас, наприклад, є люди, які кажуть, що вони великі працівники, але взагалі не відвідують засідання комітетів», — зазначив Арахамія.

Він додав, що переобрання нардепів на посадах в комітетах буде проходити 15 листопада.

«Вони займають місця. Я вважаю, що такі люди багато говорять, але мало працюють. Де вони повинні знаходитися? У комітеті свободи слова. Ні, це не покарання. Дивіться, якщо людина щось розповідає всім людям, але не працює, то це ж означає, що він любить свободу слова. Все побачите завтра», — сказав Арахамія.

Нагадаємо, ЗМІ зняли листування глави комітету з міжнародних справ Богдана Яременка під час обговорення ним розцінок на сексуальні послуги.

Пізніше Богдан Яременко з трибуни Верховної Ради вибачився перед родиною, колегами по фракції, президентом і виборцями за скандал з публікацією його інтимного листування. Однак додав, що публікація листування — кримінальний злочин і той, хто зробив це, «заробив від трьох до семи років».

Після вимоги фракцій Голос, Європейська солідарність і Батьківщина звільнити Яременко з посади голови комітету він заявив, що написав заяву про відставку.

Депутат наголошував, що передасть його спікеру Ради Дмитру Разумкова в разі схвалення такого рішення на засіданні фракції.

Що цікаво, Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія ініціюватиме виключення з депутатського об’єднання нардепа Анни Скороход.

“Щодо самої пані Скороход, я буду виносити особисто рішення про виключення її з фракції, тому що немає ніякого змісту знаходитися у фракції і не підтримувати жодного рішення фракції. Подивіться всі голосування. Навіщо вона нам у фракції?”, – заявив він.

За словами Арахамії, він планує зробити це на наступному засіданні фракції, і така ідея з’явилася в нього не сьогодні.

Також він заявив, що цивільний чоловік Скороход Олексій Алякін, “людина, яка стрьомно виглядає”, тиснув і залякував депутатів у парламентському комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. За даними голови фракції, йому особисто скаржилися два депутати, і він про це повідомив правоохоронні органи. Прізвища цих нардепів він назвати відмовився.

Крім того, Арахамія стверджує, що Скороход в Раді лобіює інтереси “конкретних олігархічних груп”. “Вона агент когось”, – резюмував він.