Народна депутатка від “Опозиційною платформи – За життя” Наталія Королевська стала приводом глузувань в мережі через стиль.

Парламентський фотограф Ян Доброносов опублікував на своїй сторінці в Facebook знімок, на якому зобразив народну обраницю за трибуною у Верховній Раді в “жокейському образі”.

Для засідання Королівська вибрала кепку білого кольору та поло з довгим рукавом у тон. У коментарях користувачі помітили, що такий стиль для подібного випадку є недоречним.

“Свисток проковтнула?”, “Кінь Онищенка”, “Ого, Вадим Зіновійович сьогодні весь у білому”, “Що не на коні”, “Хоч без коня”, “Поясніть їй вже, що це ВР, а не іподром”, “Сфоткай її зблизька. У неї вуса”, “Великий теніс у Раді”, – посміялися користувачі.

Нагадаємо, що влітку Королевську обсипали борошном під будівлею Донецького окружного суду. Там проходило засідання у справі фальсифікацій на 52-му виборчому окрузі.

“Зараз під стіни Донецького окружного суду, де відбувається засідання, на яке не з’явилися ні представники окружної комісії, ні представник кандидата від “Батьківщини”, вони прислали замість себе агресивно налаштованих товаришів, молодчиків, які ведуть себе агресивно. Зараз один підбіг, обсипав мене борошном, стоять там щось палять”, – поскаржилася парламентарій.