Наступ російських окупантів на позиції ЗСУ станом на сьогодні об’єктивно кволий і має дуже низький результат. Про це в інтерв’ю Главреду сказав блогер, військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Росіяни втрачають великі ресурси біля Вугледара, до березня так і не захопили Бахмут і навіть не взяли його в повноцінне оточення. На Луганщині також фактично нічого не відбувається-накопичені ресурси, але всі стоять. Немає великого наступу, тому що є значна кількість факторів, які нівелюють ідеї по марш-кидку на Куп’янськ, Лиман і так далі. Тобто зараз росіяни втрачають особовий склад, техніку під постійним вогневим впливом і в бойових зіткненнях з ЗСУ, але масштабного результату не мають ні на Луганщині, ні біля Бахмута. Мар’їнка, Авдіївка не захоплені, Сіверськ не оточений”, – говорить фахівець. Підписуйтесь на телеграм – ВСІ НОВИНИ ТАМ!, а ми продовжуємо.

Як каже Коваленко, якщо путінський режим вже в березні не оголосить нову хвилю мобілізації, то йому може не вистачити людського ресурсу для затяжної війни.

“Так чи інакше, але російське військово-політичне керівництво вже в березні має оголошувати мобілізацію, тому що їм може не вистачити людського ресурсу для затяжної війни, про яку вони постійно говорять”, ‒ сказав він.
Як вважає Коваленко, російські окупанти спочатку ставили собі нереальні плани – в березні прорватися на адміністративний кордон Донецької області.