Вночі 2 березня російські окупанти завдали удару по Запоріжжю. В результаті практично повністю зруйнований 5-поверховий будинок. Люди знаходяться під завалами.

За попередньою інформацією, загинули дві людини, повідомив у Telegram секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

“За попередньою інформацією, внаслідок ворожого прильоту в одному з районів міста постраждав багатоповерховий житловий будинок. Детальна інформація поки уточнюється”, – йдеться у повідомленні.

На місці події вже розгорнуті пункти допомоги ДСНС, Національної поліції, міської ради та соціального захисту. Проходить евакуація постраждалих людей.

Повна інформація про наслідки російської атаки встановлюються.

За даними ДСНС, у Запоріжжі внаслідок ракетного удару зруйновано поверхи з першого по п’ятий 5-поверхового житлового будинку в межах одного під’їзду.

Станом на 06:30 врятовано 11 осіб (з них 1 вагітна жінка) та 20 мешканців евакуйовано із сусіднього під’їзду. Вилучено з-під завалів тіла двох людей.

Пошуково-рятувальні роботи продовжуються.

Варто зазначити, що українська протиповітряна оборона збиває 80% російських ракет, переконаний. командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

“На даний час відсоток збиття ракет дуже змінився і дорівнює 80-ти. І навіть більше в окремих випадках. Наші фахівці протиповітряної оборони стали більш професійнішими і компетентними”. 

Деталі: Він додав, що ворог змінює свою тактику та способи застосування засобів повітряного нападу. Тому ЗСУ аналізують кожну атаку ворога і приймають відповідні рішення, щоб стійкість протиповітряної оборони була на найвищому рівні.