Відзначається, що німецька влада буде рада приїзду працівників з країн, які не входять до Європейського союзу.

Відомо, що лібералізувати ринок праці вирішили німецькі політики, через втрату власного трудового капіталу.

У свою чергу працедавці, оцінюючи фактично прийнятий документ наголошують, що він викличе справжню трудову революцію та відкриє двері перед кваліфікованими працівниками.

Наразі вже відомо, що законопроект стосуватиметься представників різних галузей. У тому числі від важкої промисловості до айтішників та електриків. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Проте для того щоб працевлаштуватись у країні повинні будуть підтвердити професійну кваліфікацію та знання мови.

У разі успіху, вони зможуть запросити спеціальну візу, приїхати до країни й півроку вже на місці – шукати роботу.

"Німеччина тільки виграє від того, що до нас на роботу приїздять фахівці з інших країн ЄС. Але для економічного зростання нам потрібні й кадри з держав, що поза межами Європейського Союзу", – говорить Хубертус Хайль, міністр праці Німеччини.

Крім того німецька влада наголосила, що країні необхідні працівники, які приїдуть та будуть відразу ж працювати, а не ставати у черзі на виплату безробіття.

"Ми не хочемо імміграції в соціальну систему. Ми хочемо, щоб люди приїжджали й заповнювали робочі місця, а не ставали в чергу за виплатами з безробіття", – говорить Хорст Зеехофер, міністр внутрішніх справ Німеччини.

Разом з тим варто відзначити, що у 2018 році протягом перших шести місяців рівень прибутків, котрі отримали українці за кордоном, збільшився на 43%, однак темпи приросту трудових мігрантів сповільнюються. 

Принаймні, так звітують в НБУ.

"В 2018 році темпи приросту кількості трудових мігрантів з України сповільнюються, зокрема через насичення ринку Польщі", – йдеться у повідомленні.

За даними, трудова міграція нібито скоротилася, але практично одразу після спрощення процедури працевлаштування українців в європейських країнах кількість працівників може істотно зрости.

"У майбутньому спрощення процедур для працевлаштування іноземців в європейських країнах може дати новий поштовх для посилення трудової міграції з України в Європу через разючу різницю в рівнях зарплат", – додали в Нацбанку.