Боєць ЗСУ, відомий під позивним «Бахмутський Демон», повідомив, що сили оборони відкинули росіян від населеного пункту Іванівське.

Окупанти тепер намагаються закріпитись приблизно за 500 метрів від села.

На Бахмутському напрямку тривають позиційні бої, оскільки окупанти намагаються відновити свої втрачені позиції після того, як їх відкинули від Іванівського. За останнім повідомленням військового журналіста Богдана Мірошникова, російським  військам на цьому напрямку доводиться відступати.

Журналіст зауважив, що ворог тисне на українських захисників значними силами, але «успіхи» росіян під Бахмутом є водночас провалом для окупантів.

«На західному фланзі Богданівки ворог повністю відновив втрачені позиції. В самому селі не було успішних штурмів. Складні бої тривають біля Кліщіївки, але ворог досяг мінімального успіху. Село повністю залишається позаду. Маневри з обходу з західної сторони не призводять до успіху протягом кількох місяців», — підкреслив Богдан Мірошников.

За його словами, на північ від Бахмута російські війська продовжують безрезультатно застосовувати тактику «м’ясних» штурмів.

Нагадаємо, що 3 лютого відбувалися позиційні бої вздовж лінії Куп’янськ-Кремінна. За даними російських та українських джерел, вони тривали на різних напрямках: на північний схід від Куп’янська біля Синьківки та озера Лиман; на південний схід від Куп’янська біля Іванівки, Крохмального, Табаївки, Новоселівського; на північний захід від Кремінної біля Тернів і Невського; на захід від Кремінної біля Ямполівки; і на південний захід від Кремінної в районі Серебрянського лісництва.

На південний захід від Бахмута українські сили нещодавно здійснили просування. Відео, опубліковане 3 лютого з геолокацією, показує атаки елементів 85-ї окремої моторизованої бригади російських військ на українські позиції в лісистій місцевості на сході від Кліщіївки (на південний захід від Бахмута). Це свідчить про те, що за оцінками ISW, контроль над цією областю відновлюється українськими військами.

Позиційні бої також тривали поблизу Богданівки, Кліщіївки та на Іванівському напрямку. Речник Східного угруповання Збройних сил України, капітан Ілля Євлаш, повідомив, що російське військове командування направляє резерви на Бахмутський напрямок для прориву українських оборонних ліній на захід від Бахмута в напрямку Часів Яр.

Російські джерела також повідомили, що війська РФ, за їхніми словами, продовжують просуватися на схід від ресторану «Царська охота» (на південь від Авдіївки) та до 600 метрів біля Степового (на північний захід від Авдіївки).

Бої ведені на різних напрямках: біля Степового та в садівництві на північ від Авдіївки; на південний захід від Авдіївки біля Первомайського та Невельського; та на південно-східній околиці Авдіївки.

Станом на 3 лютого позиційні бойові дії тривають на заході і південний захід від Донецька, хоча конкретних змін на лінії фронту не зафіксовано. Також продовжуються на заході в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки.

На кордоні Донецько-Запорізької областей мають місце обмежені позиційні бойові дії.

Генштаб ЗСУ повідомив про відбиття російських атак на південь від Золотої Ниви (на південний схід від Великої Новосілки).

Російський кореспондент стверджує, що війська РФ незначно продовжують рух від Приютного до Новодарівки (обидва на південний захід від Великої Новосілки), хоча ISW не зафіксував візуальних підтверджень такого просування.

На заході Запорізької області тривають обмежені позиційні бойові дії. Звіти від українських та російських джерел свідчать про бої поблизу Роботиного, Вербового (на схід від Роботиного) та Лугівського (на північний схід від Роботиного).

Українські війська утримують позиції на східному (лівому) березі Херсонської області в умовах продовження позиційних боїв в цьому районі.