Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков запросив на зустріч народних депутатів від фракції “Слуга народу”.

Відповідний лист до нардепів опублікувала прессекретарка Верховної Ради Ольга Туній.
У ньому Разумков звертається з запрошенням до очільника фракції Давида Арахамія та інших членів “Слуги народу”, аби ті зустрілися з ним для обговорення його, буцімто, незадовільної роботи на посаді спікера парламенту.
Зустріч він призначив на понеділок 4 жовтня на 18:00 у конференц-зал адмінбудівлі Верховної Ради України по вулиці Михайла Грушевського, 5.

Своєю чергою Давид Арахамія назвав це “несподіваним запрошенням” та анонсував збір 2 жовтня підписів за відставку голови Верховної Ради.

Відповідну заяву у відповідь на слова спікера Ради голова фракції “слуг” зробив у Трускавці, де проходить виїзне засідання політсили.

Це потрібно обговорювати з нашою фракцією. Несподіване, так би мовити, запрошення, тому що так ніколи не було,– заявив він.

Відповідаючи на запитання про те, чи зібрані вже підписи в підписних листах про відкликання Разумкова з посади спікера Ради, Арахамія зазначив, що поки ні:

“Я не збирав ще. Сьогодні (2 жовтня – ред) почну”.

Він зауважив, що якщо люди не задоволені роботою Разумкова, то зібрати необхідні підписи не буде проблемою.
Водночас Арахамія зазначив, що позиція Володимира Зеленського щодо спікера Ради на збір підписів не вплине, визначальним буде “сумарне відчуття нардепів”.

За його словами, якщо Разумков “гратиме в холодну регламентну війну і не дасть можливість ухвалювати ті закони з тією швидкістю, з якою їх хочуть приймати, то його треба буде знімати з посади”.