Вибухи та пожежа на нафтобазі у тимчасово окупованому Севастополі – це один з елементів підготовки Сил оборони до активних дій.

Про це розповіла речницю Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, руйнація нафтобази у Севастополі змусить російських окупантів переорієнтовуватися та розосередитися.

“Дуже великий ступінь тривожності (у Криму після пожежі на нафтобазі, – ред.) і дуже великі потоки, спрямовані по всіх маршрутах, куди можна виїжджати. Навіть серед військових, як вони собі вважали, у постійних пунктах базування, родини евакуюються”, – сказала вона.

Нагадаємо, у місті Севастополь 29 квітня пролунали вибухи та спалахнула масштабна пожежа. Після “бавовни” налякані окупанти почали тікати до Росії. Перед Керченським мостом утворився величезний затор на виїзд з Криму.

Про це повідомляли кримські телеграм-канали.

Так, перед Керченським мостом утворився величезний затор на виїзд з Криму. Дехто навіть повиходив з авто чекати на вулиці своєї черги потрапити до РФ.

Крім того, після вибухів з Криму вилетів російський урядовий борт Ту-204-300. Про це свідчать дані порталу Flightradar. Однак напрямок, куди він летів, не вказувався.

Лайнер із бортовим номером RA-64059 після майже трьох годин польоту все ж таки приземлився у Москві.

Хто саме у ньому перебував, невідомо.

Проте, варто зазначити, що спеціальний льотний загін “Росія” забезпечує перевезення повітряним транспортом російських посадовців та інших важливих осіб із спецслужб Росії чи ЗС РФ. Підприємство підпорядковане Управлінню справами президента РФ і базується на московському аеропорту Внуково у спеціальному урядовому терміналі “Внуково-2”.

То, скоріш за все, тікав з Криму хтось, для кого відкриті двері в Кремль… Проте від ЗСУ не втекти!