Ділянка прориву першої позиції головного рубежу оборони ворога розширюється. І це зовсім скоро може принести успіх в контрнаступі.

Про це розповів Костянтин Машовець — координатор групи «Інформаційний спротив», полковник Збройних сил України.

Машовець каже, що, на Токмацькому напрямку передові підрозділи ЗСУ наблизилися і закріпилися на позиціях, які знаходяться на схід від с. Новопрокопівка. Одночасно з півночі передові підрозділи ЗСУ теж вже знаходяться неподалік села.

«Крім того, варто зазначити, що ЗСУ дуже близькі до того, щоб перерізати польову дорогу, яка веде з Новопрокопівки до с. Вербове. Безумовно, якщо це станеться, то ситуація із утриманням першої позиції головного рубежу оборони противника між Новопрокопівкою та Вербовим на ньому суттєво погіршиться. Адже, таким чином, маневр силами та засобами для супротивника явно погіршиться. Причому саме на самій загрозливій для нього ділянці…», — пояснює Машовець.

Підрозділи російських загарбників намагаються перешкодити ЗСУ, але повністю зупинити просування передових підрозділів ЗСУ на схід від с.Новопрокопівка у нього не виходить, вважає експерт.

Він зазначив, що на північно-східній околиці села Вербове, очевидно, тривають запеклі ближні бої української піхоти з підрозділами окремого розвідувального батальйону супротивника та батальйоном БАРС-11.

«Це говорить про те, що ділянка прориву першої позиції головного рубежу оборони противника розширюється по фронту не тільки в західному напрямку, а й у східному…», — констатує військовий аналітик.

Ба більше, на цьому напрямку, на південь від Вербового, противник розгортає чергові підрозділи. Проте їхня боєздатність вельми сумнівна.

«Що характерно, у самому російському командуванні ніхто не «помиляється» на рахунок рівня боєздатності цих частин та з’єднань, і зазвичай стосовно них вживають у приватних розмовах такий своєрідний термін, як «ублюдочні»…», — розповів він.