Армія РФ не припиняє тероризувати мирне населення України. Зокрема щонайменше 15 ударів окупанти по Харкову. Вже відомо про 6 загиблих та 11 поранених.

Про це повідомляє Харківська ОВА. Цю жорстоку атаку прокоментував і президент Зеленський.

«Надзвичайно жорстока російська атака проти Харкова й Люботина – за попередніми даними, одразу 15 ракет. На жаль, є вбиті та постраждалі. Екстрені служби вже на місцях влучань, і кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога.

Російські терористи користуються тим, що Україна досі позбавлена достатнього захисту ППО та надійної можливості знищувати пускові установки терористів саме там, де вони розташовані, – поблизу наших кордонів. І це слабкість – не наша слабкість, а світу, який уже третій рік не наважується поводитися з терористами саме так, як вони на це заслуговують.

Терор усюди повинен програвати – у будь-яких умовах, на будь-якому континенті. І це наш спільний обов’язок – усіх у світі, хто має змогу захищати життя від терору. Україна робить усе, що може. Дякую кожному, хто нам допомагає. Але потрібно більше рішучості. І саме від лідерів світу», — написав Зеленський у своєму телеграм-каналі.

Трагедію з влучанням у Харкові прокоментував і мер міста Терехов.

«Наразі маємо підтверджену інформацію щодо ударів по транспортній інфраструктурі та одному з підрозділів комунального підприємства, що займається життєзабезпеченням Харкова», — написав він.

Росіяни в черговий раз показали своє істине обличчя.